MENU

Kauplemisterminalid

Otseseks ligipääsuks Venemaa ja rahvusvahelistele börsidele pakub KIT Finance Europe oma klientidele kauplemisterminali QUIK. Börside nimekirjaga, mis on kauplemisterminalis QUIK kättesaadavad, saab tutvuda siit..

Kui soovitakse kaubelda üksnes globaalsetel turgudel, eriti lääne tuletisinstrumentidega, siis pakume kasutamiseks terminali TWS. See terminal annab igale erainvestorile või professionaalsele kauplejale võimaluse valida kasutajaliides ja funktsionaalsus, mis sobivad kõige paremini tema kogemuste ja kauplemisstiiliga.

Kauplemisterminal QUIK

QUIK on kauplemisterminal, mis on mõeldud nii professionaalsetele kauplejatele kui ka minimaalse ettevalmistusega kasutajatele.


Katsetage kauplemisterminali QUIK

Kauplemisplatvormi QUIK peamised eelised:

Kauplemisterminal TWS

Juhend KIT Finance TWS terminalide paigaldamiseks


KIT Finance TWS omab mitmeid eeliseid professionaalsete kauplejate jaoks:


Katsetage kauplemisterminali TWS


Kauplemisplatvormi TWS peamised eelised:

Otsesed ühendused

Võttes arvesse, et otsesed ühendused realiseeruvad individuaalselt professionaalse turul osaleja nõudmisel, pakub KIT Finance Europe ka standardiseeritud integreerumise variante. Meie ettepanekud aitavad saavutada kõigi ühe või teisel börsil kättesaadavate tellimuste laekumise maksimaalse kiiruse.

Selleks, et saavutada niisuguse lahenduse maksimaalset tootlikust, on vaja meie pikaajalist kogemust ja turusüsteemide ülesehituspõhimõtete mõistmist.

Täpsem info asub KIT Finance Broker kodulehel

Universaalsed ühendused

Universaalsed ühendused võimaldavad ühenduda suure hulga börsidega läbi ühtse sisenemispunkti ja kõige väiksemate kuludega kasutada kõigi turusüsteemide eeliseid.

Täpsem info asub KIT Finance Broker kodulehel

Programmide ja seadmete asukoht

KIT Finance Europe pakub võimalust paigutada Teie programmid ja seadmed oma võrgu infrastruktuuri (colocation) ja DATA-keskustesse, kus on meie punktid.

Samuti pakume vahendusteenust seadmete ja tarkvara paigalduseks DATA-keskustes kogu maailmas.

Täpsem info asub KIT Finance Broker kodulehel

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot