MENU

Konto avamise protseduur

Konto avamiseks:

  1. Täitke taotlus. Järgmise tööpäeva jooksul võtab Teiega ühendust meie kliendihaldur, kes täpsustab detailid ja valmistab ette dokumentide paketi.
  2. Allkirjastage valmis dokumentide pakett lähimas büroos või notari juures.
  3. Pärast dokumentide komplekti allkirjastamist saadetakse Teile kauplemisterminalide ligipääsuks elektrooniliste võtmete loomise ning registreerimise juhised. Samuti saadetakse Teile pangarekvisiidid raha või väärtpaberite ülekandmiseks.

Füüsilise isiku investeerimiskonto avamiseks vajalikud dokumendid:

  • Füüsilise isiku ankeet.
  • Isikut tõendav dokument. SRÜ riikide kodanikele – välispassi koopia.
  • Elukoha andmeid tõendav dokument (kommunaalteenuste arve, panga väljavõte või muu elukoha andmete tõendav dokument). Venemaa kodanikud saavad esitada Venemaa Föderatsiooni sisepassi elukoha sissekirjutuse märkega.
  • Notariaalselt tõestatud volikiri esindajale, kui on olemas, füüsilise isiku ankeet (kui kliendi ankeedis ei ole esindaja kohta andmed märgitud) ning punktides 2-3 nimetatud esindaja kohta dokumendid.
  • Kliendid, kes saavad tulu tehingutest või instrumentidest, mis kuuluvad maksustamisele Vene Föderatsioonis – esitavad maksu-sertifikaadi või muu residentsust tõendava dokumendi jooksva maksustamisperioodiks (kalendriaasta). Dokument tuleb esitada üks kord kalendriaastas.

Eespool märgitud dokumentide ärakirjad peavad olema notari poolt tõestatud või originaaldokumentide esitamisel Investeerimisühingu töötaja poolt kinnitatud, legaliseeritud või kinnitatud apostille´ga kui välisleping ei sätesta teisiti.

Dokumendid tuleb esitada eesti, vene või inglise keeles. Kui dokumendid on koostatud muus keeles, tuleb need tõlkida eesti, inglise või vene keelde. Tõlge peab olema teostatud vandetõlgi poolt või tõestatud notari poolt. Lisaks peab dokumendi tõlge olema kinnitatud apostille`ga või legaliseeritud kui välisleping ei sätesta teisiti.

Dokumendid Venemaa Föderatsiooni maksu-agendile tuleb esitada tõlkega vene keelde. Tõlge peab olema teostatud vandetõlgi poolt või tõestatud notari poolt ning kinnitatud apostille`ga või legaliseeritud kui välisleping ei sätesta teisiti.


Tagasi nimekirja juurde

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot