MENU

Väärtpaberimaakleri teenused

Kogenud töötajad pakuvad maakleriteenuse kogu kompleksi, sealhulgas häälkäskluste täitmist, väärtpaberite tagatisel laenamist, parimate pakkumiste ja klientide tellimuste täitmise tingimuste otsinguid. Teile on kättesaadavad standardsed tariifid, me oleme aga alati valmis pakkuma ka individuaalseid tariife sõltuvalt Teie kauplemisprofiilst ja investeerimiseesmärkidest.

Kauplemine ja investeeringud

KIT Finance Europe pakub ligipääsu turgudele Venemaal Moskva Börsil, samuti globaalsetel turgudel Ameerikas, Euroopas ja Aasias. Teil on võimalus investeerida aktsiatesse, võlakirjadesse, optsiooni- ja futuurlepingutesse, ETF-idesse, depositooriumi tõenditesse(ADR, GDR) ning panustada valuuta-ja väärismetallide hindade muutumisele.

Kauplemisterminalis kättesaadavate börside loetelu

Börsiväline turg

KIT Finance Europe pakub klientidele OTC tehingute sooritamist, olles ise üks pooltest kui maakler või kui arvelduskeskus (custody). Meie kogenud töötajad teostavad igasuguse keerukusega operatsioone, hinnates adekvaatselt võetavaid riske.

Eeskätt pakume börsivälistes operatsioonides tehinguid eurovõlakirjadega, valuuta-forward'ide või optsioonidega, struktureeritud toodete, REPO-dega.

Kuidas teostada tehinguid

Tehinguid aktsiate, võlakirjade, futuuride ja optsioonide, samuti muude finantsinstrumentidega saab sooritada mitmel moel:

  1. Kauplemisterminalide, otseste ja universaalsete ühendustega. Vt kirjaldust alajaotuses Kauplemistehnoloogiad.
  2. Kasutada häälkorralduse andmise teenust tehingu sooritamiseks telefoni teel
  3. Anda korralduse Isikliku konto kaudu või muul investeerimisteenuste osutamise reglemendis (Terms and Conditions of Rendering Investments Services) sätestatud moel.
Kuidas anda korraldust tehinguks telefonitsi

Laen väärpaberite tagatisel

KIT Finance Europe pakub oma klientidele laenu väärtpaberite tagatisel. Sellisel juhul võib klient sooritada väärtpaberite ostuoperatsioone, kui tema enda investeerimisarvel raha pole või müüa väärtpabereid, mida kliendi custody-arvel ei ole (lühikeseks müük).

Konverteerimisoperatsioonid

KIT Finance Europe pakub oma klientidele võimalust teostada valuutavahetusoperatsioone:

  • konverteerides raha Moskva Börsi valuutasektsioonis.
  • vastavat korraldust andes, sealhulgas telefonis. Konverteerimiskursi määravad pooled korralduse täitmise hetkel.
  • valuuta konverteerimine Forex turul läbi kauplemisterminali

Sellel veebilehel kasutatakse küpsiseid. Veebilehe kasutamist jätkates nõustute küpsiste kasutamisega. Rohkem infot